5.ua

США потерпає від аномальних морозів

  Аномальні морози не відпускають Сполучені Штати. Від полярного циклону потерпають центр та північний схід країни, а також південь сусідньої Канади. За даними ЗМІ через холоди у регіоні загинули вже понад 25 людей.

  У Нью-Йорку зафіксували температурний рекорд останньої сотні років - мінус п’ятнадцять. Ситуацію погіршує і сильний вітер. Найхолодніше за півсторіччя і в Атланті - мінус чотирнадцять. У Техасі до мінус дев’ятнадцяти. До мінусових позначок опустився термометр у курортній Флориді. Тамтешні мешканці кажуть, такого не пам’ятають навіть старожили. Між тим енергетики закликають заощаджувати електрику і застерігають: у мережі можливі перебої через високе навантаження та пошкодження ліній електропередач.

  Американець: «Я живу в Мілуокі вже сім років, і зараз - найхолодніші дні за увесь цей період. Діти вимушені залишатися вдома, бо школи закриті. А отже - вдома і я, щоб за ними приглядати. Ми намагаємося не виходити на вулицю без потреби, але зовсім без цього не обійтися. Необхідні хоча б кроткі прогулянки».

  Попередній матеріал
  Доньці іспанського короля висунули офіційні звинувачення у фінансових злочинах
  Наступний матеріал
  Гідрометцентр: Сьогодні у Києві туман і слабка видимість
  Теги:
  Loading...