США планують допомогти силовикам України та Ізраїлю

  Державний департамент США планує виділити кошти на навчання української Національної гвардії. Для цього пропонує виділити вітчизняному Міністерству оборони 19 мільйонів доларів.


  Щоправда, допомагати планують аж із наступного року. На ці кошти американські фахівці пропонують устаткувати та провести навчання для чотирьох рот і тактичного штабу. Речник Пентагону контр-адмірал Джон Кірбі не пов’язує ці тренування з протистоянням із Москвою. Мета навчання – посилити внутрішню безпеку в Україні. Виділення коштів на модернізацію української Нацгвардії ще має затвердити сенат.

  Напередодні після палких дебатів верхня палата Конгресу США підписала документ про надання допомоги Ізраїлю. 225 мільйонів доларів підуть на фінансування протиракетної системи "Залізний купол". Щоби відправити гроші до Ізраїлю, потрібно ще зібрати підписи палати представників і президента. Утім, американські ЗМІ переконані: з цим проблем не буде.

  Система ППО "Залізний купол", частково профінансована США система перехвату ракет, виявилася надзвичайно ефективною. Вона збила майже всі кілька сотень ракет, випущених терористами ХАМАСу по території Ізраїлю упродовж останнього місяця.

  Нагадаємо, вчора Ізраїль та ХАМАС порушили режим припинення вогню, який мав тривати 72 години.

  Попередній матеріал
  Вибух на фабриці у Китаї - загинуло більше 60 робітників
  Наступний матеріал
  В Луганську тривають обстріли, немає світла, води і зв’язку