США очікують від Росії кроків до миру уже найближчими днями

  Кроки до примирення на Донбасі вже найближчими днями очікує побачити держсекретар США Джон Керрі. Про це політик заявив, перебуваючи у Франції, де продовжуються святкування, присвячені 70-тій річниці висадки союзників у Нормандії.


  Керрі, зокрема, зазначив – тепер, коли Україна має повноправного Президента – позитивні зрушення слід очікувати вже скоро. При цьому він наголосив: Сполучені Штати чекають готовності Москви до переговорів. Мовляв, саме Росія може вплинути на озброєних бойовиків на Сході України.

  Держсекретар визнав: очікує, що Росія почне працювати з новою владою України та змусить сепаратистів класти зброю, адже США не хочуть вдаватися до наступного етапу санкцій щодо Кремля.

  Нагадаємо, Джон Керрі та Петро Порошенко мали зустріч 4 червня у Варшаві – там політики обговорили демократичний розвиток України та плани щодо співпраці Києва та Вашингтона.

  Як ми повідомляли, терористична діяльність спонсорованих росією злочинців на Донбасі не припиняється - вони продовжують обстрілювати українських вояків та прикордонників, погрожувати штурмами та підривом дамби. А от прес-служба Путіна повідомила, що він нарешті демонстративно дав наказ ФСБ охороняти кордон.
  Попередній матеріал
  У Донецьку обстріляли машину ватажка "ДНР" - вбили помічника
  Наступний матеріал
  Порошенко отримав запевнення у підтримці від ЄС