фото censor.net.ua

США очікують від Росії кроків до миру уже найближчими днями

  Кроки до примирення на Донбасі вже найближчими днями очікує побачити держсекретар США Джон Керрі. Про це політик заявив, перебуваючи у Франції, де продовжуються святкування, присвячені 70-тій річниці висадки союзників у Нормандії.


  Керрі, зокрема, зазначив – тепер, коли Україна має повноправного Президента – позитивні зрушення слід очікувати вже скоро. При цьому він наголосив: Сполучені Штати чекають готовності Москви до переговорів. Мовляв, саме Росія може вплинути на озброєних бойовиків на Сході України.

  Держсекретар визнав: очікує, що Росія почне працювати з новою владою України та змусить сепаратистів класти зброю, адже США не хочуть вдаватися до наступного етапу санкцій щодо Кремля.

  Нагадаємо, Джон Керрі та Петро Порошенко мали зустріч 4 червня у Варшаві – там політики обговорили демократичний розвиток України та плани щодо співпраці Києва та Вашингтона.

  Як ми повідомляли, терористична діяльність спонсорованих росією злочинців на Донбасі не припиняється - вони продовжують обстрілювати українських вояків та прикордонників, погрожувати штурмами та підривом дамби. А от прес-служба Путіна повідомила, що він нарешті демонстративно дав наказ ФСБ охороняти кордон.
  Попередній матеріал
  У Донецьку обстріляли машину ватажка "ДНР" - вбили помічника
  Наступний матеріал
  Порошенко отримав запевнення у підтримці від ЄС