США намагаються зупинити падіння долара

  Федеральна резервна система Сполучених Штатів знизила базову відсоткову ставку з 3% до 2,25%. З вересня минулого року ФРС робить це вже вшосте, щоби стабілізувати ситуацію на біржах та зупинити падіння курсу долара.
  Експерти прогнозують  - такий крок підвищить фінансову активність країни, однак вдарить по гаманцю простих американців. Зниження ставки призведе до інфляції та прискорить підвищення цін на нафту. Це, своєю чергою, призведе до підвищення роздрібних цін на бензин.

  Проблеми у американської економіки почались минулого року, тоді стався обвал на ринку іпотечного кредитування. Масла у вогонь підлив президент США Джордж Буш, який виступив з доповіддю про критичний стан економіки США. Це викликало обвал на світових фондових ринках.

  Від початку 2008 року долар невпинно втрачає позиції, а ціни на нафту, відповідно, зростають.

  Джордж Буш, президент США: "Федеральна резервна система та казначейство дуже швидко зреагували. Щоби зарадити критичній ситуації вони ухвалили правильне рішення і я дуже вдячний керівникам цих структур. І вони і надалі триматимуть економічну ситуацію під контролем".
  Попередній матеріал
  Новим губернатором штату Нью-Йорк став темношкірий незрячий Девід Петерсон
  Наступний матеріал
  Канада визнала незалежність Косова
  Теги:
  Loading...