США надсилають 1,5 тис. військових радників до Іраку

  Додаткові півтори тисячі американських військових їдуть до Іраку наводити лад. Таке рішення уряд США ухвалив на прохання офіційного Багдаду.


  Вони боротимуться на боці курдів і регулярної армії країни проти бойовиків угруповання "Ісламська держава". Ті упродовж кількох місяців ведуть успішні бої на території Іраку і вже підбираються до столиці.

  Речник Пентагону Джон Кірбі пояснив: "Центральне командування організує два операційні центри – неподалік Багдаду та Ербілу. Їхні працівники допомагатимуть іракській армії на рівні бригадних штабів і вище. Також центральне командування відкриє декілька тренувальних центрів для 12 іракських бригад, зокрема дев’яти бригад іракської армії та трьох курдських воєнізованих формувань. До американського персоналу долучаться представники коаліційних сил, і всі разом ми посилимо іракську армію, щоби вона змогла протистояти терористам".

  Наприкінці листопада загальна кількість американських військ в Іраку складе майже 3 тисячі людей. Офіційно всі вони не братимуть участі в бойових діях, а працюватимуть на посадах інструкторів і військових радників. Фінансування консультативної групи становить понад 5 із половиною мільярдів доларів.

  Попередній матеріал
  Путінські банди обстріляли Луганщину більше 20 разів - ЛугОДА
  Наступний матеріал
  Донецьк далі обстрілюють - є постраждалі