США на межі дефолту

  На межі. Дефолт у США може підштовхнути світову економіку до нової рецесії. Принаймні про таке попереджає  голова МВФ Крістін Лагард. В  інтерв'ю американському телеканалові ЕйБіСі вона  закликала американську владу якнайшвидше вжити усіх необхідних заходів, щоби цього не допустити.

   

  Між тим, за даними президента Всесвітнього Банку Джима Йона Кіма, до економічного колапсу у США залишаються лічені дні. Якщо американські законодавці не узгодять підвищення ліміту держзаборгованості до четверга -  США не зможуть надалі платити за рахунками. Уже два тижні нового фінансового року американці живуть без бюджету. Громадян така ситуація обурює. Вони влаштували масовий протест у Вашингтоні.  

  Перший американець: «Усі ми - обурені, бо система, яка працювала тривалий час, зараз розвалюється на очах. Прості люди стомилися від політичних ігор, через які втрачають гроші».

  Другий американець: «Йдеться не просто про чергову суперечку між республіканцями та демократами. Ситуація вийшла за межі міжпартійних розбіжностей. Обрані законодавці більше не представляють інтереси людей. Вони забули, що мусять мислити насамперед не як представники політичних сил, а як американці». 

  Попередній матеріал
  За рішенням Євросуду Україна за 13 років сплатила майже 200 млн грн
  Наступний матеріал
  ДТП на Закарпатті: 2 людей загинули
  Теги: