США дасть на розвиток Косова $325 млн.

  США матеріально допоможуть самопроголошеній державі Косово. На її розвиток Вашингтон дасть 325 мільйонів доларів. Про це повідомила помічниця Держсекретаря США Розмарі Ді Карло.
  А про безпеку краю, разом і контингентами НАТО, дбатимуть ще й загони Євросоюзу. Косово як державу сьогодні визнали ще дві країни - Естонія та Італія. Раніше це зробили зо два десятки держав. Серед них - США, Велика Британія, Франція та Німеччина. Лондон вже навіть відрядив до косоварів свого посла. Категорично не сприймає ці кроки - Сербія. Вона відкликає послів з тих країн, які визнали незалежність Косова. Поки що - для консультацій.

  Неспокійно - на кордоні Сербії із краєм. Війська НАТО встановили там КПП - бо серби влаштовують погроми і сутички. Уже за дві години у Белграді буде масштабна акція протесту проти незалежності Косова. Її організував сербський уряд. Учасників звозять з усієї країни. Поїздка - за державний кошт. Водночас організатори акції запевняють, що не допустять масових заворушень, які прокотилися Белградом у неділю.
  Попередній матеріал
  Народна партія Пакистану почала переговори з союзниками щодо коаліції
  Наступний матеріал
  Пентагон: Уламки супутника-шпигуна можуть впасти на землю
  Теги:
  Loading...