nordenergi.org

Спостерігачі Польщі та Італії здійснять політ над територією РФ і Білорусі

  Європейські військові спостерігачі на українському літаку здійснять політ над територією РФ і Білорусі

  Спільна місія Польщі та Італії здійснить політ над територією Росії і Білорусі, повідомив т.в.о. начальника національного Центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергій Забелло, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У період з 1 по 5 серпня в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба спільна місія Польщі та Італії виконає спостережний політ над територією групи держав-учасників: Республіка Білорусь і Російська Федерація на українському літаку спостереження Ан-30Б з аеродрому Кубинка", – сказав Забелло.

  Він зазначив, що в ході польоту за узгодженим маршрутом російські та білоруські фахівці на борту літака спостереження контролюватимуть дотримання узгоджених параметрів польоту і застосування апаратури спостереження.

  "Літак спостереження Ан-30Б належить до класу літаків, не призначених для застосування будь-якої зброї. Літак і встановлена на ньому апаратура спостереження (аерофотоапарати) пройшли міжнародний огляд, в якому взяли участь і російські фахівці, що виключає використання технічних засобів, не передбачених договором", – підкреслив він.

  Нагадаємо, у період з 18 по 23 липня в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба спільна місія США й України виконала спостережний політ над територією РФ на американському літаку ОС-135Б.

  Попередній матеріал
  У Ріо напередодні Олімпіади обвалився стапель для водних видів спорту
  Наступний матеріал
  У Донецьку бойовики налагодили мінометне виробництво – Тимчук
  Теги:
  Loading...

  Літак спільної місії США та України виконає 5-денний спостережний політ над РФ

  США та Канада виконають спостережний політ над Росією – ЗМІ

  Польща здійснить спостережний політ над Росією і Білоруссю

  Місія Канади, Великої Британії та України виконає спостережний політ над Росією