Спорудження пам`ятника із обличчям Карли Бруні викликало скандал у Франції

  Скандал напередодні президентських виборів у Франції. Мер містечка Ножан-сюр-Мар вирішив звести скульптуру з обличчям Карли Бруні, дружини чинного президента Ніколя Саркозі.

  Двометрову статую вартістю у понад 90 тисяч євро планують встановити уже після виборів президента. Пам’ятник має вшанувати імігранток з Італії, які працювали для розбудови міста. Карла Бруні за походженням саме італійка. Утім, така ідея викликала обурення місцевих мешканців та опозиційних політиків, адже принаймні половину вартості скульптури оплатять з грошей платників податків. До того ж, Бруні походить з багатої родини, а отже, на думку противників проекту - не може уособлювати робітничий клас.

  Мешканець Ножан-сюр-Мар: "Це прекрасна ідея - вшанувати жінок італійського походження. І Карла Бруні - дійсно надзвичайно красива жінка. Але гадаю, що її обличчя на скульптурі, що символізує жінок-робітниць, буде недоречним".

  Жак Мартін, мер міста: "Жодних змін до проекту не буде. Наш вибір моделі я вважаю правильним. Ми пишаємося тим, що перша леді Франції погодилася, щоби її обличчя зобразили на цій скульптурі. Воно надихатиме усіх нас".

  Попередній матеріал
  Футбольний клуб "Глазго Рейнджерс" на межі банкрутства
  Наступний матеріал
  У Польщі звільнили відповідального за будівництво Національного стадіону
  Теги: