"Сполучення музики, танцю та поезії": В Аргентині стартував світовий чемпіонат із танго

На чемпіонаті зібралися 472 пари професійних танцівників

В Аргентині розпочався світовий чемпіонат із танго. Уже 14 раз  сотні пар з усього світу прибули до Буенос-Айреса, щоб показати свою майстерність, а шанувальники палкого танцю - насолодитися яскравим видовищем.

Танцівники змагатимуться у двох категоріях. Розпочали з танго-салон. Потім вийдуть на паркет учасники сценічного стилю. Утім досвідчені спортсмени запевняють, що поділ на категорії - умовний, адже скільки пар, стільки і різних стилів танцю. Та попри це навіть пристрасне виконання підпорядковується правилам - учасників прискіпливо оцінює колегія суддів. Кожна пара робить усе можливе, щоб потрапити до наступного етапу змагань. Але Маріа Поджо, танцівниця з Уругваю, переконує: перемога - не головне: «Тут я сподіваюся набратися досвіду та вдосконалити свою хореографію. Якщо все складатиметься добре і ми пройдемо до наступного раунду, це буде чудово! Але все ж таки найважливіше - це готуватися до турніру, брати участь у ньому й постійно вдосконалюватися".

На чемпіонаті зібралися 472 пари професійних танцівників. За кожним витонченим кроком і граціозним рухом - години виснажливих тренувань. Однак тяжку працю компенсує задоволення від танцю, каже чилійський спортсмен Омар Агільєра: «Звісно, це змагання, тому рівень танцівників високий. Щорік підготовка краща. Проте на паркеті ми не зважаємо ні на що. Коли танцюєш, відчуваєш потужну енергію танго. Я просто занурююсь у ці почуття. Цього неможливо побачити, тільки відчути".

Під час фестивалю танго для шанувальників танцю влаштовують безплатні майстер-класи, тематичні виставки, покази кінофільмів і концерти живої музики. Фінальні етапи чемпіонату традиційно збирають сотні глядачів. Переможців в обох категоріях визначать 30 та 31 серпня на стадіоні Луна-Парк.

Буенос-Айрес - батьківщина танго. Тут цей танець з'явився ще наприкінці ХІХ століття і спочатку його виконували лише чоловіки. Сьогодні серед багатьох різновидів та стилів саме аргентинське танго вважають автентичним, адже воно зберігає в собі давні традиції. Танго як сукупність музики, танцю і поезії належить до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Анна Філь, "5 канал"

Попередній матеріал
На Львівщині військові США передали українським бійцям п'ять броньованих реанімобілів
Наступний матеріал
Штаб АТО: Ворог з мінометів обстріляв Авдіївку, Піски та Миронівське

Обама станцював танго під час прийому у президента Аргентини

Танго просто неба: вуличний фестиваль в Аргентині

У Буенос-Айресі стартував Всесвітній фестиваль танго

В Одесі стартував міжнародний фестиваль "В обіймах танго"

В Аргентині для майбутньої королеви заграли мелодію танго

В Аргентині пройшов чемпіонат світу із салонного танго