Фото elise.com.ua

Співробітникам МВС РФ заборонили виїжджати з Росії через події в Україні

  Співробітника МВС РФ заборонили покидати межі країни. Раніше про це повідомляли російські ЗМІ, однак тепер інформацію підтвердив заступник комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції депутат Олександр Хінштейн.

  "Щодо виїзду за кордон для МВС: згідно телеграмі заступника міністра (Сергія) Герасимова, начальникам органів (УМВС) заборонено виїзд в усі країни з приватними цілями. Для особового складу, в т.ч. цивільним, обмежено виїзд до 120 країн. Кожен виїзд з індивідуального дозволу керівника", - пише депутат на своїй сторінці у Twitter.

  Така ж заборона стосується і співробітників Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН).

  "Кажуть, що заборона послідує і для ФСВП (Федеральної служби виконання покарань). В ФМС (Федеральній міграційній службі) - ні. Співробітники тисячами здають путівки, куплені на травневі свята", - пише Хінштейн.

  Як повідомляв телеканал "Дождь", деяким керівникам МВС в регіонах розіслали телеграму, в якій йдеться про "складну міжнародну обстановку" і "часті провокації" відносно співробітників міністерства за кордоном.

  "У зв'язку зі складною міжнародною ситуацією в Україні та ряді інших країн, а також у зв'язку з випадками провокацій відносно військовослужбовців і співробітників МВС Росії тимчасово обмежено виїзд за межі Російської Федерації керівників усіх рівнів системи МВС. Узгодження виїзду рядових співробітників проводити лише у виняткових випадках з урахуванням ряду факторів", - йдеться в телеграмі.

  Попередній матеріал
  МВФ до початку травня розгляне доповідь про кредитування України
  Наступний матеріал
  Уряд зібрався на засідання – обговорять співробітництво територіальних громад
  Теги:
  Loading...