Antares
Antares nkau.gov.ua

Спільна з Україною розробка: NASA запустила на МКС ракету-носій Antares

  Це вже дев'ята місія ракетоносія Antares із доставки вантажу на Міжнародну космічну станцію

  У Вірджинії на космодромі Воллопс американська космічна агенція NASA запустила ракетоносій Antares із вантажним супутником Sygnus до Міжнародної космічної станції. Старт відбувся об 11:44 (за київським часом) понеділка, 21 травня, передає "Укрінформ". 

  Ракетоносій збудований за участі українських підприємств, як от Конструкторське бюро "Південне", "Південний машинобудівний завод ім. Макарова"та інші.

  Зауважимо, що це вже дев'ята місія ракетоносія Antares із доставки вантажу на Міжнародну космічну станцію. Як передбачається, супутник доставить на МКС понад 3,3 тонни корисного вантажу. Йдеться, зокрема про науково-дослідницьку апаратуру та матеріали, а також провізію для екіпажу та інше обладнання.

  Додамо, що запуск корабля планували здійснити 20 травня, однак відтермінували через погодні умови.

  Довідково: ракетоносій Antares розробила американська корпорація Orbital ATK за участі іноземних партнерів, зокрема низки українських підприємств. Так, головна конструкція першої ступені ракети розроблена КБ "Південне" та виготовлена на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова" (обидва у Дніпрі) у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-АРКОС" (Харків), "Хартрон-ЮКОМ" (Запоріжжя), "РАПІД" (Чернігів) тощо. Більш того, українські науковці брали активну участь у випробуваннях Antares, які проводилися в США.

  Попередній матеріал
  У столичному Гідропарку відбулася стрілянина
  Наступний матеріал
  На Івано-Франківщині відновили криївку УПА: розповідь місцевих про історію сховища
  Loading...