Спецштаб намагається передати піратам гроші

  Тривожні новини надходять з борта німецького судна "Леман Тімбер", яке більше місяця перебуває у полоні сомалійських піратів. На його борту, нагадаємо, четверо українців. Напередоні корсари влаштували стрілянину в повітря, щоб залякати заручників, і змусити судновласника якнайшвидше сплатити викуп.
  Як повідомили 5-тому каналу у посольстві україни у Гамбурзі, де стежать за ситуацією із заручниками, операція з передачі піратам грошей вже готується. Опікується нею спеціальний антикризовий штаб. Але коли це станеться і про яку суму йдеться, - не розголошують, побоюючись, щоби операція не зірвалася.

  Як повідомив генеральний консул України у Гамбурзі -  Андрій Мельник, нині заручники  у тяжкому стані, адже на кораблі майже немає води та харчів. Пірати не хочуть контактувати з навколишнім світом, а організація Червоний хрест не ризикує направити своїх представників для передачі продуктів на судно. Раніше вітчизняне  МЗС повідомляло, шо викуп сомалійським піратам передадуть найближчим часом. Після переговорів із судновласником, нібито зійшлися на сумі у 750 тисяч доларів.

  Нагадаємо, у полоні перебувають 15-ть заручників - крім українців, є ще громадяни Росіїї та Естоніїї. 
  Попередній матеріал
  У США святкують День Незалежності
  Наступний матеріал
  Парламент Кіпру затвердив Лісабонську угоду
  Теги:
  Loading...