twitter.com

"Спасибі вам за те, що робите історію" - Twitter святкує 10 років у мережі

  У січні 2010 року астронавт Тімоті Джон Крімер відправив перший твіт з космосу

  Соціальна мережа Twitter сьогодні, 21 березня, святкує свій 10-річний ювілей. Про це повідомляється у аккаунті соцмережі, пише УНН.

  "Спасибі вам за те, що робите історію, направляєте зміни, підтримуєте один одного і смієтесь з нами щодня", - йдеться в заяві розробників.

  "Розпочали з Австралії 3.21 і розповсюдились по світу. Ми дякуємо вам за 10 неймовірних років", — йдеться у повідомленні соцмережі.

  Зауважимо, що саме у цей день, 3 березня 2006 року, у Twitter був зроблений перший запис. Написав його засновник Джек Дорсі. Він зберігав свої задуми в таємниці протягом шести років, опрацьовуючи деталі роботи майбутньої платформи, допоки в 2006 році він не потрапив в команду Odeo і остаточно не реалізував свій план разом з Бізом Стоуном і Еваном Вільямсом.

  "Щойно встановив twttr", — написав тоді Дорсі.

  У 2007 році в Twitter вперше з'явився #хештег, що дав змогу групувати і знаходити пости за схожою тематикою. У 2009 році в Twitter з'являється перший користувач з мільйоном передплатників - ним став американський актор Ештон Кутчер. Через рік для Twitter відбулася ще одна важлива подія, яка викликала зростання популярності сервісу: у січні 2010 року астронавт Тімоті Джон Крімер відправив перший твіт з космосу.

  За інформацією видання, за три квартали 2015 року компанія Twitter відзвітувала про запаси в 3,5 млрд дол. За розрахунками S&P Capital IQ, Twitter вистачить цих грошей на 412 років, якщо вона буде витрачати 8,5 млн дол. на рік, як це було в минулому році.

  Як повідомляв 5.ua, 6 лютого 2016 року соціальна мережа Twitter заблокувала 125 тисяч користувачів через заклики до тероризму. 

  Попередній матеріал
  У Нацгвардію потрібно ще 18 тисяч контрактників
  Наступний матеріал
  Валерія Гонтарева: Зараз у нас йде другий крок реформи – це перезапуск банківської системи
  Теги:
  Loading...

  Соцмережа Twitter не працює через технічний збій

  Бельгійці, щоб допомогти поліції та заплутати терористів, засипали Twitter зображеннями котів

  Невідомі зламали Twitter-аккаунти Адміністрації Президента і чільника МВС

  В Саратовській області Росії в освітніх закладах заборонили Facebook, Twitter, Gmail, Instagram

  Twitter запускає сервіс новин

  Twitter зніме обмеження на 140 знаків в особистих повідомленнях