Спа-курорт для екстремалів відкрили у Індонезії

  Зміїний масаж. Спа-курорт для екстремалів - відкрили у Індонезії. У рік Змії - Масажі тамтешнім клієнтам роблять не звичайні фахівці, а - двометрові пітони.

  Власники салону запевняють: усе абсолютно безпечно. Щоби плазуни-масажисти не утнули нічого непередбачуваного - у кімнаті з ними постійно перебувають спеціально підготовані доглядачі. Коштує екстремальний масаж уп’ятеро більше ніж звичайний - близько півсотні доларів. Пропонує курорт - і низку інших незвичайних послуг. Хребет і комірцеву зону тут - масажують нагрітими м’ячами для гольфу. А ванни для ніг та тіла - наповнюють пивом місцевого виробництва. Курорт здобув чималу популярність. За день його відвідують до сотні клієнтів.

  Ерма Маясарі, відвідувачка: "Я хотіла спробувати щось незвичайне і екстремальне. Тому погодилася на зміїний масаж. Спочатку було страшнувато, але після процедури - почуваюся просто чудово!"

  Паулюс Абрахам, менеджер спа-салону: "Коли людина бачить змію, це зазвичай викликає викид адреналіну. Разом з ефектом від масажу - це значно покращує метаболізм і загальне самопочуття".

  Попередній матеріал
  У Японії помер найстаріший чоловік на планеті
  Наступний матеріал
  Усю ніч не вщухали бійки демонстрантів з поліцією у Туреччині
  Теги: