Соціального житла вимагають безхатченки у французьких кандидатів у президенти

  Соціального житла вимагають безхатченки у французьких кандидатів у президенти - Ніколя Саркозі та Франсуа Олланда. Ініціатором протесту стала група Право на житло.
  Організація вимагає від керівництва країни зниження вартості оренди та розширення програми надання соціальних помешкань. У Франції стрімко зростає кількість працюючих людей, що живуть за межею бідності. Понад 120 тисяч французів мешкають у наметових містечках і трейлерах, оскільки більше не можуть платити за оренду. Декому щастить більше їм держава надає місця в соціальних готелях. Однак, половина нових робіт, отриманих торік, тимчасові та низькооплачувані. Тож лави французьких безхатченків тільки зростатимуть.

  Самія Лакомб, мати трьох дітей: "Я розлючена, бо чотири роки мешкаю з трьома дітьми в готелі. Їм легше платити по 3600 євро готелю, аніж надати нам нормальне житло, і це коли ми можемо працювати та платити оренду. Таке з будь-ким може статися під час кризи, ми заявили про банкрутство, зробили все, що могли, і тепер мешкаємо в 11метровій кімнаті. З мене досить!"
  Попередній матеріал
  Заборону на в`їзд до Королівства оголосила порушникам прав людини Велика Британія
  Наступний матеріал
  Рок-гурт "Козак Систем" присвятив козацькій зброї пісню
  Теги: