Соціалістична партія залишиться при владі у Португалії (РОЗШИРЕНО)

  Жодних сюрпризів - на виборах у Португалії. При владі залишиться Соціалістична партія на чолі з прем`єром Жозе Сократесом. Перш за все - він боротиметься з безробіттям. Тож без шматка хліба можуть залишитися українські заробітчани. Досі їх винаймали, бо місцеві не хотіли працювати за низьку зарплату.

  Португальські соціалісти перемогли на виборах до парламенту. Утім, набрати абсолютну більшість не змогли. За них проголосували 37 відсотків виборців. Соцпартія готова блокуватися з лівими. 

  Жозе Сократес, прем`єр-міністр Португалії: "Ми здолали багато труднощів у минулому, тому знаємо, як подолати їх зараз. Португалія має всі можливості для цього. Я вірю в це. Перемога соціалістичної партії означає, що португальці теж так вважають".

  На другому місці - соціал-демократична партія. Вони набрали трохи більше двадцяти дев"яти відсотків. Лідер есдеків уже привітала свого конкурента з перемогою.

  Мануела Феррейра Лийте, лідерка соціал-демократичної партії: "Результати підрахунку голосів свідчать про перемогу соціалістичної партії. Я хочу поздоровити переможців. Також я хочу подякувати всім португальцям за участь у виборах".

  Жозе Сократес уже заявив, що знає, як побороти в країні фінансову кризу. Найперше - долатимуть безробіття. Зараз не при ділі - дев`ять відсотків працездатного населення. Португальці не хочуть працювати за низьку зарплатню. Тому на роботу частіше беруть мігрантів, зокрема, українців.

  Попередній матеріал
  Сесія ПАРЄ відкривається у Страсбурзі
  Наступний матеріал
  Ющенко: Україна досягла значного прогресу у підготовці до Євро-2012
  Теги: