Фото japantimes.co.jp

Сотні тисяч людей по всьому світу вийшли на акції протесту проти глобальної зміни клімату

  У неділю, 21 вересня, в 156 країнах світу пройшли мітинги з вимогою вжити заходів проти зміни клімату.


  На глобальну акцію, яка передувала спеціальному саміту ООН, по всьому світу вийшли сотні тисяч людей. Як зазначає у понеділок BBC News, найчисельніший мітинг пройшов у Нью-Йорку, де й повинен відбутись саміт ООН – понад 300 тисяч людей вийшли на вулиці із плакатами та гаслами, вимагаючи зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу.

  Серед учасників маршу були генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, актор Леонардо ді Капріо та колишній віце-президент США Альберт Ґор, зазначає агентство Reuters.

  Демонстрації пройшли також в Лондоні (40 тисяч чоловік), Мельбурні (30000), Парижі (25000), Берліні (15 тисяч), Ріо-де-Жанейро (5000) і в ряді інших міст.

  Ця акція стала рекордною, оскільки ніколи раніше екологічні мітинги не збирали такої кількості людей.

  У вівторок, 23 вересня, понад 120 світових лідерів зберуться в Нью-Йорку на спеціальний саміт ООН з питань клімату, аби обговорити підготовку глобальної угоди щодо скорочення викидів вуглекислого газу. Угода має буде підписана в 2015 році в Парижі.

  Як ідеться у дослідженні Глобального проекту по вуглецю (Global Carbon Project), викиди вуглекислого газу в атмосферу, які є головною причиною глобального потепління,- в ​​2014 році продовжать зростати, досягнувши нового рекорду в 40 мільярдів тонн.

  Екологи застерігають, що «квота» на викиди CO2, яка залишилася людству, може бути вичерпана протягом вже одного покоління. Людство вже вичерпало дві третини цієї квоти і, за нинішнього рівня викидів, повністю ліміт буде вичерпано вже за 30 років.
  Попередній матеріал
  Уряд вирішив питання додаткових місць держзамовлення для абітурієнтів з Криму
  Наступний матеріал
  Станція київського метро "Університет" закрита через повідомлення про замінування
  Теги:
  Loading...