Сотні тисяч католиків вийшли на вулиці Маніли [відео]

  Сотні тисяч католиків вийшли на вулиці Маніли. Там триває традиційна хресна хода, присвячена Ісусу Назаретянину. Чорну статую Христа, одну з найбільших філіппінських святинь, від світанку до заходу сонця носять вулицями міста. За нею - слідують величезні натовпи вірян. Про особливості свята по-філіппінськи - далі у сюжеті.

  Босоніж, як Христос на Голгофу - йдуть вулицями Маніли сотні тисяч вірян. А до вечора учасників традиційної  хресної ходи на честь Сина Божого стане вісім мільйонів. Статую Чорного Назаретянина - несуть попереду процесії. Чимало вірян намагаються доторкнутися до святині на щастя.

  Учасник хресної ходи: "Мій син був дуже хворий, а через заступництво Назаретянина одужав, і йому більше не потрібні медикаменти. Я вірю, що це було чудом".

  Яскраве релігійне свято проводять у Манілі щороку. 9 січня традиційно вихідний для усіх, окрім поліцейських. Спокій під час святкувань забезпечують близько двох тисяч правоохоронців. Їхнє завдання запобігти тисняві. Адже часом у релігійному екстазі люди зазнають травм. Торік постраждали три сотні осіб. Втім, ті, кому попри усі складнощі, вдалося торкнутися статуї - не шкодують

  Католик: "Назаретянин дав нам усе, про що ми Його молили. Тепер мої діти вчаться у гарній школі, а фінансове становище нашої родини покращилося".

  Статую Ісуса Назаретянина привезли на Філіппіни з Мексики на початку 17-го століття. За легендою, на кораблі, що перевозив святиню, спалахнула пожежа. Філіпінці вірять: саме тоді зображення Христа почорніло і набуло здатності творити дива.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від сильної посухи потерпає північний схід Бразилії
  Наступний матеріал
  Клименко: Податківці не відслідковуватимуть заробітки українців через соціальні мережі
  Теги:
  Loading...