Сорос: Криза у США триватиме щонайменше до кінця року

  Фінансова криза у США триватиме щонайменше до кінця цього року - переконаний відомий фінансист Джордж Сорос. За його прогнозами, американській економіці не вдасться оговтатися від лавини банкрутств та налагодити нові правила гри на фінансовому ринку.

  Джордж Сорос розкритикував дії адміністрації Барака Обами. На думку фінансиста, намагання врятувати "слабкі" банки - може стати ведмежою послугою для усієї економіки. Сорос переконаний - компанії, які не витримують конкуренції, - це заважкий тягар для бюджету і витрачати на них гроші платників податків - не варто. Попри невтішний прогноз для США, Сорос очікує, що вже у наступному році світова економіка буде зростати. Однак її локомотивом буде не Вашингтон, як цього прагне Білий Дім, а Пекін. На думку Сороса, дії китайської влади значно продуманіші.

  Джордж Сорос, фінансист: "Я не очікую від американської економіки швидкого одужання. Думаю, що і в третьому, і в четвертому кварталі цього року усе ще буде скрутно. Банківська система продовжує бути неплатоспроможною. У довготерміновій перспективі міжнародна валюта може стати порятунком і для нас - адже це буде не долар і ми не зможемо собі дозволити витрачати так багато. Думаю, у 2010 світова економіка зростатиме. Перш за все - завдяки Китаю. Вони мають можливість втілювати великі інфраструктурні проекти, а це підштовхне внутрішнє споживання".

  Попередній матеріал
  Ахметов: Ми готові об`єднати зусилля задля боротьби з кризою
  Наступний матеріал
  Набула чинності Постанова ВР про призначення виборів президента на 25 жовтня
  Теги:
  Loading...