Сомалійські пірати звільнили захоплений танкер "Genius"

  Сомалійські пірати звільнили захоплений наприкінці вересня танкер "Genius". Судно, що належить грецькій компанії, прямувало під прапором Ліберії з Європи на Близький Схід. Усі 19-ро членів екіпажу - румуни. За повідомленням видання "Морський бюлетень-Софрахт", звільнили танкер після сплати викупу.
  І стали відомі подробиці захоплення гігатського танкера "Сіріус стар". Операція була блискавичною -  піратам вистачило усього 16-ти хвилин. Деталі абордажу розкопала агенція "Франс - прес" із певної " військової доповіді". На двох невеликих катерах морські розбійники захопили танкер розміром у два футбольні поля. А потрапили на борт — за допомогою звичайних канатів і гаків. Корсари працювали двома групами. Перша - спочатку уповільнила рух корабля, а потім їх спільники, з другої, потрапили на судно і взяли у заручники екіпаж.

  Нагадаємо, сомалійські пірати захопили "Сіріус Стар" 15 листопада біля берегів Кенії. Він перевозив нафти на 100 мільйонів доларів. На його борту - 25 членів екіпажу. Це моряки з Хорватії, Великобританії, Філіппін, Польщі та Саудівської Аравії. Напредодні корсари повідомили, за їх звільнення хочуть отримати 25 мільйонів доларів.
  Попередній матеріал
  У ОАЕ відкрили один з найрозкішніших куротів планети
  Наступний матеріал
  На боротьбу з піратами людство поведе Кенія
  Теги:
  Loading...