Сомалійські пірати забрали моряків невідомо куди

  Інформація про долю українських заручників, захоплених у Сомалі - не доступна. Їхні родичи кажуть, що вже добу з ними не зв`язується вітчизняне Міністерство Закордонних справ. Сомалійські пірати почали виконувати погрози. На берег забрали дев`ятьох з п`ятнадцяти заручників судна "Леманн Тімбер". Серед них - двоє українців, а також росіяни та естонці.

  Світлана Рудніченко, жінка одного з заручників: "Сегодня вообще тишина полная. Никто из наших ребят не звонил, и представитель МИДа не звонил, не звонили и представители фирмы. Обычно до этого времени - максимум, вчера в 4 часа - звонил с Кипра представитель фирмы. А сегодня - тишина полная".

  Не мають нових даних - Міністерства закордонних справ України та Росії.

  Нагадаємо, учора сплив останній день, коли пірати чекали на викуп. За звільнення бранців пірати вимагали викуп у 750 тисяч доларів. Інакше - погрожували продати заручників у рабство, або навіть розстріляти.

  За непідтвердженою інформацією, викуп піратам намагались передати, утім операція зірвалася. За місяць, який екіпаж у полоні, на кораблі закінчилися харчі, медикаменти і паливо. Навіть  води - людям майже не дають. Родичі заручників наразі ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію не можуть.

  Попередній матеріал
  Білл Гейтс залишає "Microsoft"
  Наступний матеріал
  УЄФА: Позбавлення України фіналу ЄВРО-2012 - необґрунтована чутка
  Теги:
  Loading...