Сомалі просить допомоги в міжнародної спільноти, щоби вигнати усіх піратів з регіону

  Влада Сомалі направила війська на допомогу полоненим, яких захопили пірати. Але, щоби назавжди вигнати усіх розбійників з регіону, країна просить допомоги в міжнародної спільноти.
  За цей рік пірати зробили 24 спроби захоплення суден поблизу Сомалі. Сім з них були успішними для розбишак. В полоні були навіть українці. Зараз пірати тримають у полоні корабель "Амія Скен" з Нідерландів. Серед екіпажу - четверо росіян і пятеро філіпінців. З викрадачами вийшли на зв`язок представники компанії, якій належить судно. Про вимоги щодо звільнення заручників поки що не повідомляють. Корабель, на вимогу піратів, зараз пришвартований на північно-східному узбережжі Сомалі.

  Ахмед Саїд Ав-Нурм, міністр риболовлі та портів: "Ми звертаємося до міжнародної спільноти з проханням допомогти нам розв`язати цю проблему військовим шляхом. Ми не просимо про переговори, або щось подібне. Потрібні рішучі дії. Ми засуджуємо людей, які охоче платять викуп піратам. Викуп - це не розв`язання проблеми, а заохочення піратам продовжувати чорну справу".
  Попередній матеріал
  Співачка Мадонна втретє стала мамою
  Наступний матеріал
  Циганське зібрання відбулося у передмісті Рима
  Теги: