Сьогодні відкривається 66-й кінофестиваль у Каннах

  Лічені години залишаються до старту кінофестивалю в Каннах. 66-ий кінофорум відкриватиме стрічка "Великий Ґетсбі" австралійського режисера База Лурманна з Леонардо Дікапріо в головній ролі.

  Цьогорічне журі очолюватиме американський фільммейкер Стівен Спілберг, асистуватимуть йому Ніколь Кідман, Крістоф Вальц та Енг Лі. Упродовж майже 2 тижнів на кіномарафоні покажуть сотні фільмів, із них лише 20 - змагатимуться за головну нагороду - Золоту пальмову гілку. У конкурсній програмі також - стрічка "Виживуть лише коханці" Джима Джармуша, "Небраска" Александра Пейна та біографічна картина від Стівена Содерберга "За канделябрами. Моє життя з Лібераче". Цьогорічні Канни готові дивувати. Адже фаворитів цього року критики не виділяють.

  Тьєррі Фремо, художній директор Каннського кінофестивалю: "Я дуже радий, що фільмом-відкриттям буде "Великий Ґетсбі". Учора я вечеряв з режисером Базом Лурманном і він дуже радий сюди повернутися, це багато для нас означає. Десять років тому він привозив сюди "Мулен Руж" з Ніколь Кідман, яка цього разу буде в журі".

  Попередній матеріал
  У Белізі зруйнували найбільшу піраміду майя
  Наступний матеріал
  Злата Огневич пройшла до фіналу пісенного конкурсу Євробачення
  Теги: