Сьогодні увечері конклав кардиналів знову спробує обрати Папу [відео]

  Чорний дим здійнявся над Сикстинською капелою - тож і сьогодні зранку кардинали не змогли визначитися із кандидатурою понтифіка. Спробують тепер іще ввечері, і так триватиме, допоки не оберуть з-поміж себе нового главу Католицької церкви.

  І цього разу над дахом Сикстинської каплиці зявився чорний дим: Папи не обрали. На площі святого Петра - людно. Всі очікували позитивного результату.

  Крістіна, прочанка з Іспанії: "Ще заскоро, щоб кардинали обрали нового Папу, їм потрібно ще кілька днів".

  Діти: "Ми сподіваємось, що Папу оберуть цього вечора. Хочемо його нарешті побачити".

  Серед журналістів, які працюють у Ватикані і найкраще знають ситуацію довкола потенційних кандидатур, виділяють двох. Першім фігурує архієпископ Мілану Анджело Скола. Його називають наступником колишнього Папи Бенедикта XVI. Кардинал Скола має 60 років, він - найбільш шанований теолог та відомий духовний лідер в Італії. Серед журналістів та італійців найбільш бажаним є саме Скола. Потрібно зазначити, що італійці б хотіли повернути традицію, коли римськими архієреями ставали їхні співвітчизники.

  Памела, італійка: "Ми хочемо Папу-італійця, це бажання всіх італійців. Однак, це не означає, що попередні були не добрі - італієць для нас найближче по духу".

  Другий найбільш вірогідний кандидат на Папу - це кардинал зі Сполучених Штатів, Тімоті Долан. Він є архієпископом Нью-Йорка. Кардинал Долан, на думку ватиканських журналістів, є реформатором, що може позначитись на кардинальних змінах в куріях апостольської столиці.

  Кріс, молодий священик: "Кардинал Долан походить з моїх країв у Сполучених Штатах. Він дуже славний єпископ та добрий, як людина. Мені було б дуже радісно бачити його Папою".

  Отож, залишається чекати вечора, коли кардинали знову зберуться у Сикстинській каплиці на голосування. Наступний дим з`явиться о 19-й годині за місцевим часом.

  Тарас Семенюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Алясці пройшли традиційні перегони на собачих запряжках
  Наступний матеріал
  У Києві суд визнав будівництво супермаркета на дитячому майданчику незаконним [відео]
  Теги:
  Loading...