Сьогодні суд має оголосити вердикт у резонансній справі про сексуальний зв’язок Берлусконі з неповнолітньою

  Міланський суд має оголосити сьогодні вердикт у резонансній справі про сексуальний зв’язок Сильвіо Берлусконі з неповнолітньою танцівницею Рубі. Нагадаємо, в країні дозволена проституція, то ж претензії до екс-прем’єра Феміда має щодо користування послугами повії, якій іще не виповнилося 18-ть років. Також політикові закидають перевищення службових повноважень.
  Він нібито примусив поліцейських звільнити Рубі з-під арешту після її затримання за дрібне правопорушення. За це обвинувачення вимагає для Берлусконі - шість років за ґратами і повної заборони обіймати будь-які державні посади у майбутньому. Сам політик усі звинувачення відкидає. Його адвокати запевняють: їхній клієнт допоміг дівчині, бо думав, що вона - онука екс-президента Єгипту Хосні Мубарака. Рубі - також заперечує зв’язок з сімдесятичотирирічним Берлусконі. Втім, підтверджує, що він кілька разів робив їй грошові подарунки. На думку прокурорів - йдеться про суму у майже двісті тисяч євро.


  Італієць: "Не знаю, винний Сильвіо Берлусконі, чи ні, але на мою думку, переконливих доказів у обвинувачення бракує. Тож вердикт може бути і будь-яким, зокрема і виправдальним".

  Попередній матеріал
  Маштабне ДТП у Чорногорії
  Наступний матеріал
  Політичного притулку у Еквадора просить Сноуден
  Теги: