Сьогодні перший робочий день Обами на посаді президента США (РОЗШИРЕНО)

  Сьогодні - перший робочий день Барака Обами на посаді президента Сполучених Штатів. У його розкладі - наради щодо Іраку, Афганістану, Гуантанамо та економіки. А перші укази на посаді Обама підписав напередодні - одразу після інавгурації - Затвердив нову адміністрацію та скасував укази Буша, які ще не встигли набрати чинності.

  Тож, сьогодні Сенат має схвалити кандитатури держсекретаря Хіларі Клінтон та міністра фінансів Тімоті Гайтнера.  У столиці Штатів лише годину тому відгуляли святкові бали з нагоди інавгурації Барака Обами.

  Серед безлічі столичних балів перша пара Сполучених Штатів відвідала лише десять.  На кожному - подружжя станцювало повільний танець. Перший з них - виконали на "балі сусідів", під класичну пісню "Нарешті". Виконувала її поп-зірка - Бейонсі. Для урочистого вечора перша леді Штатів обрала довгу білу сукню, оздоблену штучними квітами. Після романтичної мелодії, подружжя зтанцювало і під жвавішу музику.

  Джіл Магвайр, гостя з північної Кароліни: "Ми дуже-дуже схвильовані... бути тут - величезна подія... Ми дуже втомилися, - на ногах із смого ранку, та задля Барака Обами готові на все".

  Елісон джонсон, мешканець Вашингтона: "Трохи прохолодно, але це надзвичайне свято. Перший афро-американський президент Сполучених Штатів Америки!"

  На балі головнокомандувача - Барак Обама танцював з сержантом сухопутних військ - Маргарет Геррерою. Під час танцю вони жваво розмовляли, президент посміхався. А от іншому сержантові - Елідіо Гуйллену - випало танцювати з Мішель Обамою. Хлопцеві вочевидь було ніяково - мав збентежений вигляд. Спостерігали за танцями першої пари й численні телеглядачі.

  Тіфані Ґівенс, солдат: "Я певна, що мої родичі зараз у захваті. бабуся з дідусем напевне сидять у вітальні, пригадуючи, як колись брали участь в акціях Мартіна Лютера Кінга. А тепер - вони дивляться інавгурацію Барака Обами. Це надзвичайно".

  Джастін Амброз, солдат: "Гадаю, Бараку Обамі є з чого починати. Джордж Буш хотів допомогти Афганістану і залишив наступнику непогані шанси. Подивимось, як Обама себе покаже".

  Попередник Обами - Джордж Буш - зустрів цю ніч у себе вдома, в штаті Техас. Він вирушив туди одразу після завершення офіційної частини інавгурації, не чекаючи на паради та бали. Буш і надалі залишатиметься Президентом Сполучених Штаів, адже це звання - довічне. Склавши обов`язки, політик житиме у Техасі. На вибір - родинне ранчо або ж розкішний будинок у столиці штату. На території даласького університету Буш планує відкрити президентську бібліотеку та музей свого правління. Майбутні експонати уже доправили до Техасу - на двох літаках та десятьох вантажівках. На додаток - Буш обіцяє написати і мемуари.

  Попередній матеріал
  У Косово оголосили про створення власної армії
  Наступний матеріал
  Європа почала отримувати російський газ
  Теги:
  Loading...