Сьогодні G20 домовиться про економічні реформи

  Вже сьогодні Велика Двадцятка домовиться про економічні реформи. Таку сенсаційну заяву зробив прем’єр-міністр Великої Британії після зустрічі з президентом США Бараком Обамою.

  За його словами, кризу можна подолати лише загальносвітовим рішенням і робити це треба негайно. Саміт лідерів двадцяти найпотужніших країн світу - офіційно стартує вже за кілька годин. Тема зустрічі – подолання світової кризи. Офіційні зібрання почнуться вже завтра, а сьогодні на президентів чекають неформальні зустрічі і прийом у британського прем’єра. По завершенню саміту - учасники оголосять спільне комюніке.

  Барак Обама, президент США: "Я приїхав сюди викласти свої ідеї, але також і вислухати наших партнерів. Водночас слід діяти рішуче, щоб не втратити нагоди вжити активних дій для подолання цієї кризи.  Я глибоко переконаний - ця зустріч стане прикладом нагальної потреби у спільних діях та консенсусі між нами. Від цього залежатиме: ми отримаємо затяжну кризу, чи вживемо заходів, які принесуть економіці швидке одужання".

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку почалася Олімпіада для тих, хто лишився без роботи
  Наступний матеріал
  Понад 650 тисяч гривень заробив торік Литвин
  Теги:
  Loading...