Сьогодні у Сан-Франциско відбудеться презентація Айфон-5

  Презентація від "Єппл" відбудеться сьогодні у Сан-Франциско - о восьмій вечора за київським часом. Компанія традиційно не анонсує, що саме там демонструватиме, але в аналітиків жодних сумнівів, це буде новий смартфон Айфон-5.
  Попри суворий режим секретності, який запровадила компанія із каліфорнійсько Купертіно, світлини складових нового айфона давно потрапили у всесвітню мережу, адже збирають його - у Китаї. То ж - Айфон-5 були дещо тоншим за попередника, таким же завширшки, але на сантиметр довшим. Збільшиться роздільна здатність екрану, а порт для зарядки та підключення до комп`ютеру замінять на мініатюрніший аналог. Ймовірно, збільшать потужність процесора та розмір оперативної пам`яті. Подейкують, що представлять сьогодні і оновлені плеєри Айпод, а щодо показу нового Айпед-мини - аналітики мають сумніви, кажуть, мініатюрний планшетний комп`ютер презентуватимуть лише у наступному місяці.

  Кристіан Брюггерман, експерт з ІТ-технологій: "Збільшення екрану - стане найбільш очікуваним нововведенням у п`ятих айфонів. Покупці продукції "Еппл" неодноразово наголошували, що хочуть бачити на ньому більше інформації".
  Попередній матеріал
  У Барселоні відзначали День Каталонії
  Наступний матеріал
  Кількість жертв пожежі у Пакистані зросла до 105 осіб
  Теги: