Собянін пропонує ввести плату за в’їзд до Росії

  Платний в’їзд: свій варіант боротьби із нелегальними мігрантами запропонував мер російської столиці. В інтерв`ю каналу «Росія 24» Сергій Собянін зазначив: для того, щоб їм було не вигідно їхати на роботу до Росії – на кордоні слід брати гроші.

  Сергій Собянін, мер Москви: «Нужно сделать так, чтобы мигранты, пересекая границу, сразу выплачивали какой-то бонус, который бы был равнозначен всем этим платежам. Тогда эта рабочая сила будет дороже и менее привлекательная. Мы выбьем из-под ног экономическую почву. Необходимо исходить из средней заработной платы в России, а лучше – в каждом регионе. Брать все налоги от средней заработной платы по России, да еще с каким-нибудь коэффициентом».

  Між тим, рейди на нелегалів відтепер будуть у Москві щоп'ятниці. Протягом минулої – затримали майже 700 іммігрантів у Підмосков’ї. У всіх заробітчан зняли відбитки пальців і поставили на облік. Щонайменше сотні з них загрожує депортація. Наступ на незаконну міграцію почався після заворушень у Бірюльово. Приводом для них стало убивство місцевого хлопця, у якому підозрюють громадянина Азербайджану.

  Попередній матеріал
  Кужель: Тимошенко відмовиться від транспортування до Німеччини в кайданах
  Наступний матеріал
  У Канаді вибухнула залізнична цистерна з газом – обійшлось без жертв
  Теги: