Фото Chanel 4

Сноуден заявив, що він професійний шпигун

  Колишній співробітник ЦРУ та АНБ Едвард Сноуден, який оприлюднив секретні дані про прослуховування спецслужбами США, зізнався, що він не був звичайним аналітиком, як вважалося раніше.

  За словами Сноудена, твердження, що він був "системним адміністратором низького рівня", спрямовані на те, щоб ввести людей в оману, передає ВВС Україна.

  Про це колишній агент розповів в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

  Сноуден стверджує, що він виконував завдання в інтересах уряду США на високому рівні, в тому числі в якості секретного агента ЦРУ і АНБ. Він підкреслив, що США отримували якісніші розвіддані не від людей, а від комп'ютерів.

  В інтерв'ю екс-співробітник ЦРУ сказав, що він був навченим шпигуном в "традиційному значенні цього слова". "Мені доводилося жити і працювати за кордоном під прикриттям... і навіть в деяких випадках мені доводилося жити під чужим ім'ям", - розповів Сноуден.

  Раніше в ЗМІ неодноразово висловлювалися припущення, що він працював на Росії, однак сам Сноуден цю інформацію заперечує.

  Нагадаємо, навесні минулого року Едвард Сноуден передав журналістам значну кулькість секретних документів про прослуховування американськими спецслужбами мільйонів людей по всьому світу, у тому числі ц багатьох світових лідерів.

  Викриття Сноудена викликали суперечки в США про роль спецслужб та законності такого стеження як за іноземцями, так і за громадянами США.

  Сам інформатор зумів втекти із США та потрапити до Росії, де йому надали тимчасовий притулок на один рік.

  Попередній матеріал
  Медики невдоволені перевіркою Інституту раку на предмет корупції
  Наступний матеріал
  Кордон з Росією посилять, але не закриватимуть
  Теги:
  Loading...