Фото canindia.com

Сноуден став студентським ректором університету Глазго

  Колишній співробітник ЦРУ та АНБ Едвард Сноуден, який зараз переховується у Росії, вступив у посаду студентського ректора університету шотландського міста Глазго.

  Як повідомляє ВВС, Сноуден буде представляти інтереси студентства протягом трьох років.

  Студенти університету Глазго обрали своїм ректором Сноудена 18 лютого. Студентський ректор в університеті є головним представником учнів перед керівним радою навчального закладу і офіційним захисником їхніх прав.

  Виступаючи по відеоконференцзв'язку з Росії, 30-річний Сноуден заявив, що з гордістю приймає пост. Водночас він зізнався, що шкодує, що не може бути присутнім на церемонії особисто, так як йому закритий в'їзд до Великобританії, передає видання.

  Між тим, частина студентів розкритикувала кандидатуру інформатора ЦРУ, оскільки такий вибір є політичним і , що більш важливо , Сноуден не зможе належним чином виконувати обов'язки студентського ректора, так як переховується в Росії, де йому влітку минулого року було надано притулок на один рік.

  Пост студентського ректора був введений в 1400-х роках, і за весь цей час тільки п'ять разів ректор обирався на хвилі політичних заяв.

  Нагадаємо, навесні 2013 року Едвард Сноуден почав оприлюднювати секретні дані ЦРУ та АНБ, які підтверджували стеження американських спецслужб не лише за звичайними громадянами по всьому світу, а й за вищим керівництвом різних країн.

  Попередній матеріал
  ЄС просить Україну не опиратись терористам, а Москву - виконати Женевські угоди
  Наступний матеріал
  В "Русском блоке" не розуміють, за що його забороняють
  Loading...