Сноуден просить політичного притулку у Венесуели

  Прохання про політичний притулок викривача секретів американської розвідки Едварда Сноудена - отримала Венесуела. Це підтвердив президент країни Ніколас Мадуро.

  Раніше він вже заявляв про готовність прийняти американця. Надати йому прихисток готові також - у Нікарагуа та Болівії. Між тим американський Держдеп попередив: країна, яка прийме втікача, - наражається на значне погіршення відносин зі США. Поки невідомо, куди саме вирушить Сноуден. І як розв’яже проблему з документами для вильоту: його паспорт американська влада анулювала. І екс-співробітник ЦРУ, за повідомленнями ЗМІ, досі перебуває у російському аеропорту, куди прибув з Гонконга понад два тижні тому.

  Ніколас Мадуро, президент Венесуели: "Ми отримали листа від Сноудена з проханням про політичний притулок. Тепер він має лише повідомити, коли прибуде, якщо вирішить летіти саме до Венесуели. Ми сказали цьому молодику: якщо вас переслідують імперіалісти - ласкаво просимо до нас. Зрештою, Америка не керує світом і не може вказувати народу Венесуели, кого запрошувати, а кого ні".

  Попередній матеріал
  В Італії розпочалося суд у справі капітана затонулого круїзного лайнера "Коста Конкордія"
  Наступний матеріал
  Мусульманський світ святкує Рамадан
  Теги: