Фото iteranet.ru

Сноуден хоче укласти угоду з владою і повернутися до США - New York Times

  Едвард Сноедун, який оприлюднив секретні дані про шпигунство американських спецслужб, хоче укласти угоду з американською владою і повернутися на батьківщину.


  Як пише New York Times, для укладання угоди з Вашингтоном Сноуден найняв відомого адвоката Плато Качеріса, який раніше захищав радянських і російських інформаторів.

  Як відмічає видання, Сноуден домовився з адвокатом ще влітку 2013 року. Він розраховує досягти угоди з американською прокуратурою, щоб зменшити термін ув‘язнення, який йому загрожує згідно американського законодавства.

  Як заявив адвокат із Союзу захисту цивільних свобод Бен Уізнер, Сноуден хоче повернутися додому, бо він "завжди був на американській стороні".

  Нагадаємо, у травні 2013 року Едвард Сноуден передав журналістам The Guardian ряд секретних документів про шпигунську діяльність ЦРУ та Агентства національної безпеки США (АНБ).

  За даними АНБ, Сноуден передав журналістам близько 200 тисяч документів, статус яких виявився значно вищим, ніж матеріали, опубліковані на WikiLeaks.
  Попередній матеріал
  ГПУ: вибух на АЗС в Київській області не був терактом
  Наступний матеріал
  Аваков: вибори можуть відбутися не у всіх регіонах України