Снігопади звалилися на Канаду [відео]

  Снігопади та завірюхи, як і попереджали синоптики, перейшли зі Сполучених Штатів - до Канади. Хоча погіршення погоди там чекали, негода - все одно завдала чимало клопоту.

  У канадських провінціях Онтаріо та Квебек випала рекордна кількість снігу - півметра, і це за одну добу. Найбільше місто Квебеку - Монреаль - побило попередній рекорд у 43 сантиметри, зафіксований майже 50 років тому. Комунальники підрахували - щоби розчистити монреальські дороги, їм знадобиться більше тижня. Це якщо сніг не піде знову. Зазвичай три тисячі працівників служби прибирають 20 сантиметрів снігу за 4 доби.

  Канадієць: "Я не встигаю закінчити, і починаю роботу знову. Ну, таке життя, що поробиш. Треба чистити, як інакше".

  Ускладнилося життя і в канадській столиці. Дороги Оттави замело, подекуди через сильний вітер - утворюються віхоли. Видимість - не перевищує кількох метрів. Через це на одному із шосе зіткнулися одразу 15 машин. Утім, серйозних травм - ніхто не зазнав. Через аварію трасу - закрили. Рух на інших дорогах - майже повністю зупинений. Кілька сотень автівок по всій країні потрапили в аварії або просто застрягли в снігових заметах на узбіччі.

  Канадієць: "Остогидло чекати. Холодно, їсти хочеться. Я страшенно втомився. Скасували або відклали - і близько двох сотень авіарейсів. А поліція та рятувальники - взули снігоступи або пересіли на снігоходи. Іншим способом потрапити на виклики - вони не можуть".

  Це один із тих днів, коли всі повинні допомагати один одному. Якщо цього не робити, упродовж усього дня в місті буде безлад.

  Циклон, що несе з собою потужні снігопади, вируватиме над Канадою щонайменше до неділі. У Квебеці - оголосили штормове попередження. Після снігу з поривчастим вітром - на канадців чекає потепління та крижаний дощ.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Світовий рекорд встановив китайський школяр
  Наступний матеріал
  Українці вирушили на всесвітньовідомий раллі-рейд "Дакар-2013"
  Теги:
  Loading...