Снігопад заморозив рух на автомагістралях Нью-Йорка

  Четвертий день поспіль комунальники не можуть прибрати сніг з вулиць Нью-Йорка. У мегаполісі паралізовано автомобільний та залізничний рух. Частково розчистити півметрові замети вдалося лише в Манхеттені. Мешканці, постраждалого від негоди міста, звинувачують мера в бездіяльності. Аеропорти хоча і відновили роботу, проте в залах очікування ще перебувають тисячі пасажирів.

  Снігопад заморозив рух на автомагістралях Нью-Йорка. Комунальні служби виявилися безсилими перед заметіллю, яка вкрила вулиці міста півметровими заметами. З перебоями курсують приміські потяги. Карети швидкої допомоги запізнюються на виклики. Люди обурені неспроможністю міської влади впоратися з наслідками негоди.

  Паскаль Маротта, водій: "Ситуація на дорогах небезпечна. Там дуже слизько. Багатьма вулицями взагалі не можна проїхати. Я розлючений - маю справи в місті, але не можу їх вирішити. Щодня втрачаю гроші. Мер хвилюється тільки про Манхеттен. А в передмістях карети реанімації годинами їдуть до хворих. Це - жахливо".

  Мер Нью-Йорка Майкл Блумберг визнав, що його команда не змогла вчасно відреагувати на заметіль. Він зазначив, що водії покинули на дорогах сотні машин, і це заважає снігоочисній техніці прибирати замети. Блумберг також звинуватив у поганій роботі медиків. За його словами, вони запізнювалися на виклики через власну непідготовленість.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Ми визнаємо, що працювали не досить добре. Мешканці міста мають право на набагато якісніші послуги. Спробуємо визначити причини неспроможності комунальників вчасно прибрати сніг. Обов`язково оприлюднимо цю інформацію".

  Загалом від снігопаду постраждали близько двадцяти штатів на схід від річки Місіссіпі. В шести - місцева влада оголосила надзвичайний стан. Негода порушила плани мільйонів американців відвідати друзів та родичів на різдвяні свята. Тисячі пасажирів зустрінуть Новий рік в залах очікування аеропортів.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Довжина заторів у Білокам`яній перевищила 3 тисячі кілометрів
  Наступний матеріал
  Американська влада аналювала візу посла Венесуели у США
  Теги: