Службовці Єврокомісії, Європарламенту та Ради ЄС провели масовий страйк

  Страйк і масовий протест провели службовці Європейської комісії, Європарламенту та Ради ЄС. Люди оскаржували заплановане скорочення їхніх зарплат у рамках бюджетної економії.

  Зібралися на мітинг - під будівлею Єврокомісії у Брюселі. Акцію приурочили до саміту ЄС з питань бюджету, що відбудеться завтра. Працівники європейських інституцій закликали політиків думати не лише про цифри, але й про людей, на чиє життя вплине урізання кошторису. Кілька держав Євросоюзу уже заявили, що пропонуватимуть на саміті суттєво скоротити бюджет спільноти, який становить 60-т мільярдів євро. Чиновники стверджують - стаття витрат на їхні зарплати становить усього 6-ть відсотків від цієї суми, і скорочувати її - несправедливо.

  Фелікс Жерадон, перекладач у Раді ЄС, заступник голови профспілки: "Мета цього протесту - показати державам-членам ЄС, що нам потрібен такий бюджет, який дозволить Євросоюзу виконувати свою місію. Якщо кілька країн спільноти уріжуть свій бюджет так, як вони цього хочуть - ЄС більше не зможе функціонувати".

  Попередній матеріал
  У Каїрі на президента Ірану Ахмадинежада скоєно напад
  Наступний матеріал
  Загинуло 5 осіб внаслідок цунамі та землетрусу на Соломонових остравах
  Теги:
  Loading...