Photolure

Захоплювачі відділку поліції у Єревані склали зброю

  Після двох тижнів опору 20 бійців групи "Сасна Црер" здались силовикам і сподіваються на статус військовополонених

  Служба національної безпеки Вірменії розповсюдила заяву в зв'язку зі здачею групи "Сасна Црер", повідомляє News.am.

  "Служба національної безпеки Вірменії заявляє, що антитерористична операція зі звільнення території полку ППС поліції Вірменії, що проводиться 30 і 31 липня, завершена", – повідомляє видання.

  "Підрозділи спеціального призначення компетентних правоохоронних органів своїми послідовними і погодженими діями змусили членів групи скласти зброю і здатися владі. Затримано 20 терористів. Територія полку ППС повністю звільнена", – йдеться в заяві.

  Перед тим News.am повідомило, що група опозиціонерів у Єревані,  які два тижні утримували будівлю поліції, прийняла рішення здатися і зробили відповідну заяву.

  Член групи Варужан Аветисян заявив: "Поліція в останні дні взяла на озброєння політику виведення по одному з ладу бійців, за допомогою поранення в ноги, а сьогодні поранила нашого товариша в груди снайперським пострілом. Нас стало менше за кількістю, близько 20, вчора вночі вони атакували, зламали машиною стіну, потім чомусь зупинилися, почали переговори. Сьогодні прозвучала інтенсивна стрілянина, були кинуті світлошумові гранати, за допомогою бронетехніки увірвалися на територію".

  Він також сказав: "У нас два шляхи: вступити в бій з поліцейськими та іншими службовцями, проливши кров людей, що мають мало відношення до режиму, другий шлях – не йти на кровопролиття, або залишитися в статусі військовополоненого. Для нас рішення про статус військовополоненого було важким".

  Окрім того Аветисян наголосив, що народне повстання вони вважають звершеним, бо є народний рух. За його словами, народ повинен боротися. "Ми не дозволимо, щоб наша країна стала російською губернією. Відчуваємо, що перемога близька", – сказав він

  "Ми всього лише іскра, вірменський народ продовжить розпочате. На жаль, народ не поспішав. Ми рішучі у намірі продовжити боротьбу. Революціонери опиняються у в'язниці, потім виходять звідти переможцями. Це теж вид боротьби. Ми любимо тебе, вірменський народ, нас ніщо не може розділити, ми не хочемо, щоб пролилася кров, не можемо підняти зброю на солдата, який виконує наказ, нехай і неправильний. Нехай ця боротьба, наша жертва стане добривом для паростка нової боротьби", – заявив Аветисян

  Як повідомляв 5.ua, у Єревані мав розпочатися багатотисячний мітинг на підтримку людей, що захопили поліцейський відділок. Вимоги демонстрантів – виконати всі їхні вимоги, а також звільнити лідерів вуличних протестів, яких поліція заарештувала упродовж останніх кількох днів. Нагадаємо, 17 липня група озброєних людей із радикального руху "Сасна Црер" захопила відділок патрульно-постової служби поліції Єревана

  Попередній матеріал
  Українські рокери на фестивалі в Мінську присвятили пісню загиблим в АТО
  Наступний матеріал
  Трамп заявив, що Путін непричетний до війни в Україні
  Теги:
  Loading...

  Двоє членів озброєної групи, яка захопила поліцейський відділок у Єревані, здалися поліції – ЗМІ

  У Єревані в районі захопленого відділка поліції лунає стрілянина і вибухи

  В Єревані внаслідок сутичок демонстрантів з поліцією затримано більше 100 осіб, ще 60 людей поранені

  У Єревані між силовиками і захоплювачами поліцейського відділку виникла стрілянина

  У Єревані озброєні люди, які утримують поліцейський відділок, захопили нових заручників

  5 канал - трансляція наживо