Словаччина підтримала Україну у протистоянні путінській агресії

  Словаччина підтримує мирний план Петра Порошенка і не визнає анексії Криму. Про таке заявив міністр закордонних справ цієї країни, Мирослав Лайчик, на зустрічі із чільником вітчизняного МЗС, Павлом Клімкіним.


  Зі свого боку, Павло Клімкін зазначив: він відчув підтримку свого колеги. Мовляв, Словаччина розуміє, наскільки важливо уникнути заморожених конфліктів в Україні і забезпечити нормальний політичний процес.

  "Виведення військ і техніки з території України, закриття кордону, повний і ефективний моніторинг з боку ОБСЄ і, звичайно, звільнення заручників – ми говорили про це і ми маємо в цьому повну підтримку Словаччини", – підкреслив український міністр.

  Торкнулись і проблеми реверсу газу із ЄС, чому усіма можливими методами – незалежно від їх легальності – зараз намагається перешкодити Путін.

  "Щодо газу, то я не бачу проблем у його поставці до України, адже вона відбувається на підставі контрактів. Словацька сторона надала для цього свій газопровід і жодна з держав не може якимось чином впливати на умови, які були проговорені в контрактах" – підсумував Мирослав Лайчик.

  Попередній матеріал
  Нардепи від УДАРу призупинять членство в партії на час виборів
  Наступний матеріал
  Комісія Київради перевіряє законність рішень команди Черновецького