фото fakty.tvn24.pl

Слідчі отримали не всі тіла пасажирів збитого російськими терористами "Боїнга"

  Тіла деяких жертв зі збитого терористами малайзійського "Боїнга" можуть ніколи не повернутися додому – визнали слідчі, які працюють у Нідерландах над ідентифікацією останків. Пояснюють: їм дотепер не вдалося зібрати інформацію про ДНК усіх загиблих.


  Адже деякі з пасажирів не мали кровних родичів, відтак нема у кого брати зразки ДНК для порівняння. Натепер у базі даних бракує шістьох осіб. Окрім цього, слідчі нарікають на плутанину з останками, привезеними з місця катастрофи. Деякі з них не збігаються з базою ДНК. А отже – припускають слідчі – можуть належати стороннім людям, що не мали стосунку до пасажирів чи екіпажу "Боїнга".

  "Станом на середу 27 серпня ми зібрали дані про ДНК 283-х різних людей... На мою думку, дуже добре, що нам вдалося скласти ДНК-профілі більшості останків. Але я не задоволений. Ми будемо працювати. Подальша робота буде складнішою і повільнішою. Це прикро. Але ретельність у цьому питанні – понад усе" – розповів один із експертів, Він Гейнен.

  Загалом, у лайнері "Малайзійських авіаліній", що його терористи збили над Донеччиною 17 липня, летіли 298 людей. Натепер вдалося встановити особи 173-х загиблих. 73 тіла вже повернули рідним.

  Попередній матеріал
  Тисячі вінничан попрощались із загиблим від російської кулі підполковником ДПСУ
  Наступний матеріал
  Новоазовськ під контролем українських військ – РНБО
  Loading...