Східна Європа знову потерпає від потужних снігопадів

  Від потужних снігопадів потерпає Східна Європа. У Чехії негода паралізувала залізницю та головні автомагістралі країни. Через замети на дорогах утворюються багатокілометрові затори. В Румунії потужні заметілі відрізали від світу півтори сотні сіл. Жертвами рекордних морозів та снігопадів у країні стали вже близько 90 людей.

  Залізничне сполучення зі Словаччиною призупинила чеська влада через негоду. Не ходять потяги й на десяти гілках внутрішніх ліній. Перебої в русі поїздів спробували компенсувати за рахунок додаткових автобусних рейсів, але частину шосе також довелося закрити. Рятувальники евакуювали з автомобільного затору близько тридцяти людей поблизу міста Простейов - машини майже повністю замело снігом.

  В Румунії рятувальники не можуть пробитися крізь замети до майже ста п`ятдесяти населених пунктів. Більшість будинків у селищі Малу за вісімдесят кілометрів на північний схід від Бухареста від ганків до дахів вкрив сніг. Місцеві мешканці намагаються самотужки відкопати свої помешкання з кількаметрових заметів.

  Марін, місцевий мешканець: "Кілька днів тому наші будинки вже замітало снігом. Тоді ми змогли досить швидко прибрати його. Проте сьогодні всю ніч тривала нова потужна хуртовина. Наше помешкання знову повністю вкрив сніг. Не знаю тепер, чи варто його відкопувати взагалі".

  Через негоду в Румунії закрито чотири національних автомагістралі. Не працюють три тисячі шкіл. Напередодні вперше від кінця січня в Бухаресті припинився снігопад. Комунальники скористалися цим, щоби хоча б частково прибрати вулиці. Проте найближчими днями метеорологи прогнозують нові заметілі в регіоні.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Герман: Я доб`юся того, щоб українську освіту очолив патріот
  Наступний матеріал
  У США до пожиттєвого ув`язнення засудили терориста-невдаху
  Теги: