5.ua

Скандальний мер Торонто відмовляється йти у відставку

  На додачу попередив: можливо, у майбутньому громадськості стануть відомі і інші факти його життя, здатні перерости у скандал. Попри це йти у відставку одіозний мер не збирається і наголошує: він не наркозалежний. Цієї весни канадські ЗМІ повідомили, що мають відеозапис того, як міський голова курить крек, дешевший різновид кокаїну. Тоді Форд запевнив, усе це неправда, і жодних подібних записів існувати не може. Втім, кілька тижнів тому поліція підтвердила: відео таки є.

  Джей Робінсон, член міської ради Торонто: "Шановний пане Форд, протягом останніх місяців ви стали об`єктом численних звинувачень у негідній поведінці. Це завдало удару репутації нашого міста. Адміністрація закликає вас полишити посаду і піти у відставку. Ми переконані, що більшість мешканців міста підтримує нашу позицію. Адже головні засади, на яких ґрунтується робота у владних структурах - це чесність, прозорість і відповідальність".

  Роб Форд, мер Торонто: "Мене обрали, щоби я очолив це місто і вирішив його численні проблеми. Саме це я і робив. Чи помилявся я під час роботи мером? Так, безперечно. Але ці помилки були особистого характеру і не впливали на мою роботу. Я щиро вибачаюся за те, що примусив мешканців Торонто почуватися некомфортно, але змінити минуле не можу. Тому пропоную залишити це позаду і рухатися далі".

  Попередній матеріал
  Місія Кокса-Квасневського: зарано робити висновки щодо України
  Наступний матеріал
  Кокс закликає українських парламентарів зробити наступний тиждень історичним, а не політичним
  Теги:
  Loading...