Скандал з гральним бізнесом коштував посади двом польскім міністрам

  Скандал з гральним бізнесом коштував посади двом польскім міністрам. Це міністр юстиції і міністр внутрішніх справ, який одночасно є віце-прем`єром Польщі.
  Скандал спалахнув після того, як глава центрального антикорупційного бюро Польщі оприлюднив факти про зв`язок деяких урядовців з власниками грального бізнесу. Міністри наче б то лобіювали поправки до нового законопректу, які б зменшили податки для цієї галузі. За дорученням прем`єра, парламентський комітет має з`ясувати подробиці справи. Втім, глава уряду Дональд Туск заявив:  обвинувачені політики досі НЕ втратили його абсолютної довіри. І далі цікаввий поворот -позбутися  посади може сам ініціатор скандалу. Відставку глави Центрального Антикорупційного бюро ініціював саме польский прем`єр. Остаточне рішення ухвалять у п`ятницю.

  Дональд Туск, прем`єр-міністр Польщі: "Ми повинні зробити дві кардинальні речі. По перше - розв`язати цю гральну оборудку і встановити усіх її учасників. І в той же час - захистити Польщу і уряд від нападів, які, на мою думку, мають політичний характер. Політичні пастки лежать у площині політичної волі опозиції".

  Попередній матеріал
  Під загрозою опинився найамбіційніший проект Газпрому
  Наступний матеріал
  Дефіцит держбюджету США б`є рекорди
  Теги: