Скандал у Давосі: прем`єр Туреччини посварився з Президентом Ізраїлю

  Скандалом завершилася одна з конференцій економічного форуму у Давосі. Прем`єр-міністр Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган - демонстративно покинув залу засідань, після сварки з ізраїльським президентом.
  Шимон Перес виголосив промову на захист дій Ізраїлю у секторі Газа. Він періодично звертавсядо Ердогана, який раніше неодноразово критикував Тель-Авів. Турецькому прем`єрові, який хотів заперечити Пересу, ведучий дискусії спочатку відмовлявся давати слово, а потім виділив одну хвилину. Під час виступу Ердогана - модератор його перервав. Після чого, той вийшов із зали із словами, що у Давосі він більше не з`явиться. Турецькі інформагентства вже повідомили, що Шимон Перес вже подзвонив прем`єру Туреччини і вибачився за інцидент.

  Амр Мусса, генеральний секретар ліги арабських держав: "Так, він вийшов, бо йому не дали можливість відповісти. Ми дуже хотіли, щоб прем`єр Ердоган виступив, бо те, що сказав пан Перес було по-перше неприйнятно, по-друге багато деталей були не точними і ми також хотіли виступити. А прем`єр-міністру Туреччини не дали можливість виступити".

  Таїп Ердоган, прем`єр-міністр Туреччини: "Модератор дав можливість ізраїльському президенту говорити 25 хвилин. Ведучий нічого не сказав, коли Перес підвищив на мене голос. Більше того, ведучий не заперечував, коли були порушені ті правила, згідно з якими проходять дискусії тут у Давосі".
  Попередній матеріал
  Акції протесту у Франції переросли у вуличні заворушення
  Наступний матеріал
  Американці оговтуються від сильних снігопадів
  Теги:
  Loading...