Скандал у Білому домі

  Скандал у Білому домі. Охоронців Барака Обами вислали з Колумбії - через зв`язки з тамтешніми повіями. Інцидент стався у місті Картахена у четвер - перед відкриттям саміту Америки.

  За день до цього група американських спецагентів, які готували приїзд президента США до Картахени, прибула до готелю у компанії жінок. Однак, вранці одна із них відмовилася залишати номер  президентського охоронця доки їй не заплатять за послуги. Обурені повії навіть були змушені викликати поліцію. У Білому домі наголошують: замішані у скандалі спецагенти не відповідали безпосередньо за безпеку Обами. Американські спецслужби розслідує інцидент. Сам Обама напередодні заявив, якщо ці факти підтвердиться - він буде вельми обурений із цього приводу.

  Барак Обама, президент США:
  "Я очікую, що буде проведено ретельне розслідування. Якщо звинувачення підтвердяться, тоді мене це розсердить. Моя повага до працівників Секретної служби не відрізняється від мого ставлення до членів моєї делегації, що тут сидять. Ми представляємо народ Сполучених Штатів і коли ми відвідуємо іноземні країни, я розраховую, що наша поведінка буде якнайкращою".

  Попередній матеріал
  Південь Китаю накрив нищівний град
  Наступний матеріал
  Інформацію про затримання судна "Атлантік Крузер" спростовують в українській компанії
  Теги: