Сікорський може втратити посаду через скандальну заяву про плани Путіна

  Радослав Сікорський – донедавна міністр закордонних справ Польщі, а тепер спікер тамтешнього Сейму – може поплатитися кар’єрою за свою відвертість.


  З цієї от посади його можуть відправити у відставку - через скандальну заяву про те, Путін ще у 2008-му році пропонував полякам поділити Україну. Про цей інцидент Сікорський розповів в інтерв’ю американському часопису Politico. Але згодом від своїх слів відмовився – мовляв, його неправильно зрозуміли.

  Вже кілька тижнів від колись публічного політика не чути жодних заяв. Але противники в Сеймі необачності Сікорському не пробачили: вимагають замінити його на більш розважливого спікера.

  "Ми і раніше казали, що пан Сікорський на посаді спікера – це ризик,а не стабільність... А тепер усі побачили, як одного дня Сікорський уранці сказав одне, в полудень інше, а ввечері заперечив обидві версії. Ми не хочемо знати, хто кому телефонував і чим лякав. Це не фільм Тарантіно... Знаємо лишень – таким чином поваги до Сейму не будують, так її нищать. Така безвідповідальність шкодить політиці", – обурюється депутат Сейму Кшиштоф Щерський.

  Попередній матеріал
  Путінські терористи знову обстріляли школу - дивом ніхто не постраждав
  Наступний матеріал
  Конгрес США закликав НАТО викупити "Містралі", щоб вони не дістались Путіну