Скріншот відео

"Швидка допомога смерті": в Італії санітар вбивав пацієнтів на замовлення похоронного бюро

Наразі поліція заявляє про трьох вбитих пацієнтів, за кожного з яких чоловік отримував по 300 євро

Італійська поліція на острові Сицилія затримала санітара швидкої допомоги за підозрою в серії вбивств пацієнтів на замовлення місцевої похоронної контори, яка пов'язана з мафією. Про це повідомляє "Бі-Бі-Сі".

За даними обвинувачення, арештований 42-річний чоловік убив щонайменше трьох невиліковно хворих пацієнтів, ввівши їм внутрішньовенно повітря. Після ін'єкції повітря хворий швидко вмирав від закупорки судин.

Уточнюється, що за кожного вбитого працівник "швидкої" отримував по 300 євро. Повертаючи родичам тіло, він користувався їхнім шоковим станом та наполягав скористатися послугами одного з місцевих бюро ритуальних послуг, яке має зв'язки з сицилійської мафією – там йому платили комісійні.

Зазначається, що в італійських ЗМІ бригаду цієї реанімаційної машини називають "швидкою допомогою смерті". Арештували підозрюваного в місті Катанія, "за наводкою неназваного джерела – колишнього члена мафіозного угрупування, що співпрацює з владою".

Арештованому пред'явлені звинувачення в умисному вбивстві. За інформацією місцевої преси, санітар працював у "швидкій" від 2012 року, тож не виключено, що на його рахунку значно більше жертв. Наразі поліція вивчила десятки випадків смерті пацієнтів у цій місцевості, і 12 з них здалися їм "гідними подальшого вивчення", а суду були представлені тільки три.

Дивіться також фотогалерею:

У мережі з'явилися фото з місця гучного вбивства екс-директора "Укрспирту" в Києві

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Каталонії на виборах перемогу здобули прихильники незалежності
Наступний матеріал
У 2018 році передбачено 300 млн гривень на закупівлю танків "Оплот"
Loading...