Швейцарія закриває пункти паспортного контролю на кордонах

  Швейцарія закриває пункти паспортного контролю на кордонах. Оскільки країна приїдналася до Шенгенської угоди, необхідність у контролю документів відпала.
  Однак це не означає, що потрапити до Швейцарії можна абсолютно безперешкодно. Конфедерація збереже митні пости. Перевірку у аеропортах скасують у найкращому випадку лише у кінці березня. 8 лютого у країні пройде референдум - чи поширюватиметься угода на вільне переміщення людей на нових членів Шенгену - Болгарію та Румунію, які увійдуть у зону шенгену до 2011 року. Якщо швейцарці висловляться проти цього - то швидше за все країну виключать з списку країн-членів шенгенської угоди.

  Ален Бреннайзен, керівник митниці: "Сьогодні опівночі шенгенська угода вступає в силу. Людей вже не перевірятимуть. Але для нас нічого не змінилося, митниця працюватиме і надалі".

  Громадянин Франції, який працює у Щвейцарії: "Особисто для мене нічого не змінилося (...) Я переконаний - безпека громадян значить дуже багато. Як на мене - вони могли б зберегти контроль, щоб жителі Швейцарії почували себе безпечніше".
  Попередній матеріал
  День незалежності святкує Казахстан
  Наступний матеріал
  Маштаби епідемії холери у Зімбабве збільшуються
  Теги:
  Loading...