5.ua

Шувалов: Росія підтримує будь-який вибір України [відео]

  Росія підтримає будь-який вибір України, але останніми днями Київ прагне більш тісної співпраці саме з Москвою. Про таке заявив перший віце-прем’єр федерації Ігор Шувалов в інтерв’ю російським журналістам. І зазначив: у перемовах з Україною щодо митних питань Росія діяла жорстко, але у правових рамках.

  Російський віце-прем’єр наголосив: вести перемови з Києвом про Митний союз Москва готова у будь-яких форматах, зокрема і за участі ЄС. На додачу застеріг українську владу від ухвалення жодних рішень під впливом вуличних протестів. Офіційна Москва не хоче ескалації політичної кризи в Україні, зазначив політик. Нагадаємо, Росія раніше неодноразово попереджала, що зона вільної торгівлі з ЄС та потенційне членство у Митному союзі для України несумісні.

  Ігор Шувалов, перший заступник голови уряду російської федерації: «Будет ли Украина дальше проводить переговоры с Европейским Союзом о зоне свободной торговли. Либо Украина будет искать более тесных связей с Россией. Мы подержим любое решение Украины. Но то, что мы наблюдаем в последние недели - украинская сторона нам предлагает более углубленный промышленный трек, серьезные промышленным кооперационные святи, то, что мы имеем сейчас - предложение от украинской стороны заниматься серьезной промышленной кооперацией».  

  Попередній матеріал
  Активісти у Київраді: відновлюють сили і продовжують мітингувати [відео]
  Наступний матеріал
  Штрайтер: Вимогами кредиту український уряд хоче відволікти увагу Європи від своєї відповідальності за чинну політичну ситуацію в країні
  Теги:
  Loading...