Шульц: інформація про стеження розвідкою США за політиками ЄС може мати серйозні наслідки

  Інформація про стеження розвідкою США за європейськими політиками - може мати серйозні наслідки для відносин між США та Євросоюзом. Про таке заявив президент європарламенту Мартін Шульц.
  Відомості про таку діяльність ЦРУ - оприлюднив німецький журнал "Шпігель". За його даними, розвідка Сполучених Штатів Америки застосовувала прослуховуючі пристрої та мала доступ до комп"ютерних мереж у відомствах Євросоюзу. Документ, який це підтверджує, нібито надав виданню колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден. У паперах Агенція НацБезпеки США називає ЄС - об"єктом для розвідки. Раніше Сноуден вже оприлюднив дані про масове стеження американської розвідки за користувачами інтернету та мобільних мереж. Його прохання про політичний притулок розглядає влада Еквадору. Президент цієї держави -  провів телефонні перемови щодо Сноудена з американським віце-президентом Джо Байденом.

  Рафаель Корреа, президент Еквадору: "Наша розмова з американським віце-президентом Джо Байденом була дружньою і сердечною. Він попросив не надавати політичного притулку Едварду Сноудену. Я відповів, що поки ми не можемо навіть розглядати це питання, адже Сноуден не перебуває на території Еквадору. А якщо прибуде - ми обов`язково проконсультуємося зі Сполученими Штатами".
  Попередній матеріал
  Аномальна спека у США - загинув чоловік
  Наступний матеріал
  У Хорватії вже святкують вступ до ЄС
  Теги: